Туфлі

Будь-якій жінці рано чи пізно доводиться купити пару туфель. Для когось це звична частина гардеробу, інші носять подібне взуття тільки «на свята». У будь-якому випадку вибирати туфлі потрібно ретельно, враховуючи багато моментів. Тільки так вдасться знайти ідеальну пару та носити її із задоволенням.

Жіночі шкіряні туфлі на підборах

..

1470 грн.

Класичні жіночі туфлі

..

1490 грн.

Класичні шкіряні туфлі на високих підборах.

..

1730 грн.

Лофери з ланцюжками

..

1300 грн. 1640 грн.

Лофери замшеві

..

1690 грн.

Лофери оливкові

..

1470 грн. 1630 грн.

Лофери пудрові

..

1720 грн.

Стильні замшеві лофери

..

1400 грн. 1690 грн.

Стильні туфлі на підборах

..

1340 грн. 1430 грн.

Червоні лофери

..

1680 грн.

Чорні замшеві лофери

..

1470 грн.

Чорні лофери

..

1620 грн.

Шикарні замшеві лофери

..

1690 грн.

Шкіряні жіночі комбіновані туфлі

..

1430 грн.

Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)

Рекомендації щодо вибору

Описувати принципи вибору жіночих туфель можна дуже довго, оскільки їх різноманітність неймовірно величезна. Ми зосередимося на кількох ключових критеріях:

  1. Каблук. Не варто ділити його лише на «високий та низький». Не забувайте про форму каблука. Шпилька - справжня витонченість. У таких туфлях впевнено почуватимуться дівчата, які звикли до такого взуття. Каблук цеглою маленький і дуже комфортний. По висоті рідко перевищує 4 см, але водночас робить стопу витонченою, а ікри – підтягнутими. Каблук «стовпчик» вищий у порівнянні з попереднім, але дуже стійкий. Ноги у таких туфлях майже не втомлюються, а ходити простіше, ніж на шпильках.
  2. Матеріал. Шкіряні туфлі – класика жанру. Причому вони можуть бути простими, лакованими, металізованими. Для пошиття туфель використовуємо також замшу, велюр та інші матеріали. Доглядати їх трохи складніше, але красивий зовнішній вигляд того варто.
  3. Призначення. Повсякденне взуття краще вибирати максимально зручним. Якщо ви працюєте в офісі, школі або іншому подібному місці, віддайте перевагу туфлям на комфортному невисокому підборі. Жінкам, які проводять весь день на ногах, краще зовсім подивитися пару на плоскій підошві. Для свята вечірки вже підійдуть витончені шпильки.

Якщо ви шукаєте базові туфлі, варто звернути увагу на чорну класику. В іншому ніяких обмежень щодо відтінків немає. У продажу представлені туфлі коралового, салатового, блакитного, сірого та інших кольорів. Вибирайте модель, що вподобалася, вказуйте розмір і оформляйте покупку. Якщо будуть питання, то проконсультуємо.